„Az Innomechanika Kft. igyekszik szervezeti felépítését nem hierarchikus rendszerben felépíteni. Önálló csoportok dolgoznak az adott területen és a közös küldetés érdekében egymást segítve érjük el eredményeinket. Dolgozóinkra a Cég nagyköveteiként tekintünk. Az Ő szakértelmük és szenvedélyük képezik sikereink alapját és Vállalatunk legfontosabb erejét. Együttműködésünk az átláthatóságon, a kölcsönös bizalmon és elismerésen alapul. Minden munkatársunkhoz tisztelettel fordulunk. Ezért gyakoroljuk az együttműködést és a nyílt kommunikációt a vállalat minden szintjén. Ennek a párbeszédnek részeként rendszeres tájékoztatást adunk üzleti és pénzügyi teljesítményünket illetően. Ígéreteinket betartjuk, és felelősséget vállalunk a döntéseinkért. Így építjük a bizalmat, amelyet mindennap újra és újra ki kell érdemelnünk.

Mindeközben képessé kell tennünk munkatársainkat arra, hogy a tőlük telhető legjobbat nyújthassák. Fontos, hogy vállalatunk minden tagja ismerje a Társaság küldetését, feladatainkat közösen fogalmazzunk meg és vezetőként teremtsünk átlátható értékelési rendszert, amellyel ösztönözni tudjuk munkájukat.”

Bodócs Zoltán ügyvezető igazgató

Gyöngyösi telephelyű, magyar tulajdonban lévő, precíziós fémszerkezet gyártással és porfestéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás vagyunk,

ügyviteli asszisztens

pozícióba keressük új, agilis kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása és számlák készítése SAP-ban
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Általános titkársági és recepciós feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzügyi ismeretek vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes, munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem
  • Családias hangulat, modern munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapatban való tevékenység

További információ: +06 37 311 890